Polecane artykuły

2 August, 2022

Produkty wysokobiałkowe – najbogatsze źródła białka

Organizm człowieka funkcjonuje dzięki dostarczaniu odpowiednich makro- i mikroskładników, które są niezwykle ważne w codziennej diecie. Ważne jest, aby regularnie spożywać pewną ilość węglowodanów, tłuszczy oraz białek.

Dieta lekkostrawna – dla kogo? Jak jej przestrzegać?

Bardzo popularną dietą jest dieta lekkostrawna, nazywana również dietą łatwostrawną. Zadaniem ekspertów jest mała modyfikacja dotychczasowego modelu żywieniowego, czego efekt stanowi odciążenie całego układu pokarmowego lub jego części.

Dobre nawyki, które pomogą Ci utrzymać zdrowie

Odpowiednio dobrana dieta i aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na utrzymanie szczupłej sylwetki i zdrowia. Jeśli więc chcesz mieć masę energii i cieszyć się dobrym samopoczuciem, powinieneś wprowadzić kilka istotnych elementów do swojego życia.

Siedzący tryb życia a dieta. Jak jeść zdrowo w biurze?

Temu, że siedzący tryb życia ma negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie trudno byłoby zaprzeczyć. Co jeść w pracy i po pracy, aby zadbać o siebie pomimo siedzenia?

Wegetarianizm – o czym warto pamiętać rezygnując z mięsa?

Dieta wegetariańska staje coraz bardziej popularna i coraz więcej osób decyduje się na ten model żywieniowy. Istnieje kilka rodzajów diet wegetariańskich, na czym one polegają i czym różnią się od klasycznej diety wegetariańskiej?

7 mitów w diecie sportowej, które obala Hrabia

Poznaj najpopularniejsze mity związane z dietą sportowca i sprawdź czy jest w nich ziarnko prawdy. Czytaj uważnie i przenieś swoje odżywianie na poziom, który pozwoli Ci wzmocnić efekty Twoich treningów.

Dieta na odchudzanie - jak skutecznie schudnąć na diecie?

Temat redukcji to tak naprawdę temat rzeka. Każdego roku, kiedy tylko za oknem pojawią się pierwsze promienie słońca, ludziom przypomina się, że lato jest już coraz bliżej i wypadałoby pozbyć się nagromadzonych przez zimę zbędnych kilogramów.

catering dietetyczny

Skontaktuj się z nami

799370092[email protected]