Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Rybnik

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Poznaj pyszne i zdrowe diety Hrabiego

Polecamy

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Układasz swoje menu jak w restauracji

20 posiłków do wyboru każdego dnia

Program standardowy

Wybierz spośród diet przygotowanych przez dietetyków

Diety przygotowane przez dietetyków

13 profesjonalnych diet

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Program standardowy - 0

Zamów diety przygotowane przez naszych dietetyków

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Rybnik

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Rybnik

  Catering dietetyczny Koszalin – posiłki w iście hrabiowskim stylu

  Catering dietetyczny jest postrzegany przez wiele osób jako metoda odchudzania. To błędne myślenie, ponieważ stanowi on propozycję dla wszystkich osób, które po prostu pragną jeść i żyć zdrowo – wedle starego, ale nader prawdziwego powiedzenia „jesteś tym, co jesz”. Ponadto catering dietetyczny obejmuje różne rodzaje diet.

  Możesz więc wybrać menu dla sportowców czy osób, które walczą z różnymi schorzeniami. Taka różnorodność to atut cateringu dietetycznego u Hrabiego, który oferuje propozycje prosto od doświadczonego dietetyka. Ponadto możesz liczyć na posiłki przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów, kupowanych każdego dnia od zaufanych dostawców. Dzięki temu będziesz pewien, że posiłki wolne są od szkodliwych dla zdrowia składników w postaci gotowych półproduktów, sztucznych barwników czy konserwantów. W dodatku żywność dostarczana przez zespół Hrabiego charakteryzuje się ograniczoną ilość soli, tłuszczy i cukru.

  Wszystko to sprawia, że catering dietetyczny u Hrabiego proponuje nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe posiłki. I to w bardzo przystępnych cenach. Dowiedz się, jak wiele korzyści czeka na Ciebie!

  Czy catering dietetyczny musi być drogi – ile kosztuje dieta od Hrabiego?

  Ceny u Hrabiego są bardzo konkurencyjne w stosunku do barów czy restauracji. Wystarczy porównać koszty całodziennego, zdrowego wyżywienia z popularnymi usługami gastronomicznymi, aby zauważyć, że to catering u Hrabiego stanowi ekonomiczne, a zarazem korzystne dla zdrowia rozwiązanie.

  Koszt jednego małego zestawu w znanej sieci fast food wynosi ok. 22 zł, a z reguły jeden zestaw nie jest w stanie nasycić. Klienci decydują się więc na dokupienie kolejnego, co generuje koszt powyżej 40 zł za niskowartościowe dania. Podobnie wygląda oferta barów, w których obiad z jednego dania, dla jednej osoby wiąże się wydatkiem rzędu 30 - 40 zł. Natomiast koszt obiadu dwudaniowego z deserem, dla dwóch osób w średniej klasy restauracji, generuje koszt na poziomie 150 zł - 200 zł.

  Natomiast u Hrabiego koszt posiłków na cały dzień to zaledwie ok. 50 zł. To zestawienie wyraźnie pokazuje, który wybór pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

  Dieta pudełkowa Koszalin - Co wyróżnia catering u Hrabiego?

  Catering u Hrabiego to zespół fanatyków zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Ich misja to dotarcie do wszystkich osób, które pragną zmienić swoje nawyki za pomocą prostych kroków. Właśnie dlatego firma już dziś oferuje diety mieszkańcom ponad 65 miejscowości i ciągle pracuje nad rozszerzeniem obszaru działań.

  Ponadto catering dietetyczny u Hrabiego codziennie oferuje świeże i smaczne posiłki. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Do klientów trafiają wyłącznie dania ze zdrowych składników, kupowanych u zaufanych dostawców. Doświadczony dietetyk nigdy nie pozwala na obecność produktów niekorzystnych dla organizmu.

  Ogromną zaletą firmy jest również prosty system składania zamówień posiłków. Wystarczy bowiem wejść na stronę internetową cateringu u Hrabiego i w „Panelu Klienta” dokonać wyboru diety, poziomu kalorii i miejscowości, do której mają być dowożone posiłki.

  Bezsprzecznie elementem wyróżniającym catering u Hrabiego jest możliwość zmiany zamówienia w dowolnym momencie, a nawet zwrotu pieniędzy w razie ewentualnej rezygnacji. Płatność w takim przypadku jest realizowana przy pomocy przelewu online lub z wykorzystaniem systemu BLIK.

  Kolejny atut cateringu u Hrabiego to wielka dbałość o środowisko naturalne. Firma dostarcza żywność prosto do drzwi, tylko i wyłącznie w ekologicznych opakowaniach. Od toreb począwszy, poprzez pudełka i kubki, na sztućcach skończywszy.

  Rodzaje hrabiowskich diet w Koszalinie

  Kluczowym aspektem jest satysfakcja klientów o zróżnicowanych potrzebach i gustach kulinarnych. Dlatego catering dietetyczny u Hrabiego proponuje 5 różnych diet do wyboru. Należą do nich:

  Standard Hrabiego – kwintesencja klasyki w nowym, ulepszonym wydaniu. Dieta oferuje pełnię doznań smakowych i tradycyjnych posiłków przygotowanych w zdrowszy sposób. Jest także gwarantem różnorodności, więc nie ma tu miejsca na nudę.

  Wege Hrabia – jest dietą opracowaną specjalnie dla osób, które preferują posiłki wegetariańskie. Opracowana w sposób całkowicie eliminujący mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Dostarcza organizmowi wszystkie wartościowe składniki pokarmowe.

  Low IG Hrabiego – specyficzny rodzaj diety, opracowany dla osób, które borykają się ze zbyt wysokim poziomem cukru we krwi. Dieta gwarantuje niski poziom glikemiczny posiłków, przy jednoczesnym zachowaniu słodkich smaków.

  Dieta Atlety – menu dla osób, które stale pracują nad budową masy mięśniowej i uprawiają sporty siłowe. Dostarcza zwiększoną ilość białka niezbędnego dla zachowania doskonałej sylwetki. W dużej mierze bazuje na drobiowym mięsie, ryżu i innych lekkostrawnych składnikach.

  Forma Hrabiego – połączenie diety light i diety dla sportowców. Stworzona z myślą o wszystkich, którzy intensywnie pracują nad wzmocnieniem poziomu wytrzymałości organizmu, uprawiają sporty siłowe lub pragną zredukować wagę. Zawiera duże ilości białka oraz niewielką ilość tłuszczy i węglowodanów.

  Zaletą cateringu u Hrabiego, którą bezsprzecznie należy podkreślić, jest dostarczanie do każdego posiłku wyczerpującej informacji, dotyczącej użytych składników, zawartości kalorii, węglowodanów, tłuszczy, białka i innych wartości odżywczych. Nie można też pominąć, że każda informacja dostarcza też wiedzy o potencjalnych alergenach.

  Catering dietetyczny Koszalin - Zdrowe nawyki żywieniowe z dietą Hrabiego

  Diety proponowane przez zespół Hrabiego oprócz doskonałego smaku stanowią „złoty środek” do wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych. Są doskonale dostosowane pod kątem energetycznym i gwarantują poczucie sytości bez nadmiaru bądź niedoboru odpowiedniej ilości kalorii.

  Ponadto catering u Hrabiego oferuje wybór poziomu kaloryczności spośród posiłków liczących: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, a nawet 3000 kcal. W razie trudności w określeniu zapotrzebowania energetycznego pomocą i radą służy nasz wykwalifikowany dietetyk.

  Nie można też przemilczeć faktu, że fenomenalny smak potraw zapobiega chęci podjadania i znacznie upraszcza utrzymanie konsekwencji w procesie nauki zdrowych i pożądanych nawyków żywieniowych. Zwłaszcza że firma umożliwia Klientom zamawianie tylko tych posiłków, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu zespół Hrabiego ma kolejną możliwość wkładu w ochronę naszej planety. Eksperci doskonale zdają sobie sprawę, że preferowane potrawy są zjadane w całości, do ostatniego kęsa, a ograniczenie produkcji odpadów to dla Matki Natury znacząca ulga.

  Dieta pudełkowa Koszalin - co nas wyróżnia?

  Oto cechy, dzięki którym klienci doceniają nas każdego dnia:

  • Możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb i wymagań

  • Dostarczanie różnorodnych posiłków, które są gwarantem urozmaiconej diety

  • Przygotowywanie posiłków, które dostarczają tylko i wyłącznie wartościowych składników odżywczych w optymalnej ilości

  • Przystępność cenowa

  • Oszczędność czasu, nieprzeznaczonego na planowanie posiłków, robienie zakupów i samodzielne przygotowywanie potraw

  • Dowóz posiłków estetycznie zapakowanych w ekologiczne pojemniki prosto pod drzwi

  Catering dietetyczny jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą jeść zdrowo i nie mają czasu na planowanie czy przygotowywanie posiłków. Potrawy dostarczają wielu walorów smakowych oraz wartościowych substancji odżywczych. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Najlepszych metod zweryfikowania jakości naszych usług jest osobiste sprawdzenie menu. Dlatego gorąco zapraszamy do skorzystania z cateringu i rozmowy z doświadczonym dietetykiem. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze posiłki zostaną z Tobą przez lata. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i zadbaj o swoje zdrowie już teraz! To takie proste!

  Sprawdź gdzie dowozimy

  Catering u Hrabiego obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy