Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Gliwice

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Poznaj pyszne i zdrowe diety Hrabiego

Polecamy

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Układasz swoje menu jak w restauracji

20 posiłków do wyboru każdego dnia

Program standardowy

Wybierz spośród diet przygotowanych przez dietetyków

Przygotowane przez najlepszych dietetyków Hrabiego

Aż 6 zbilansowanych diet do wyboru

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Rządzisz i Dysponujesz... Menu!

U Hrabiego każdy klient jest jak monarcha własnego stołu. Decydujesz sam, które dania podbiją Twoje podniebienie. W końcu królewski apetyt zasługuje na królewski wybór!

Niepowtarzalny Smak, Twój Wybór

Czy preferujesz pikantne, kremowe, czy może klasyczne dania? Dzięki "Wyborowi Menu" każdy posiłek będzie dokładnie taki, jakiego pragniesz. W końcu Hrabia wie, że smak to kwestia indywidualna!

Nigdy więcej nudy w diecie!

Codziennie inny zestaw, codziennie nowe kulinarne odkrycie. Bo choć tradycja jest ważna, to u Hrabiego różnorodność idzie ramię w ramię z tradycją.

Kulinarne "À la carte"

Dlaczego zadowalać się stałym zestawem, kiedy możesz delektować się różnorodnością? Wybierz spośród 20 kulinarnych arcydzieł każdego dnia. Bo przecież wybór to przywilej prawdziwych arystokratów!

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Program standardowy - 0

Zamów diety przygotowane przez naszych dietetyków

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Gliwice

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Gliwice

  Catering dietetyczny Gliwice - Posiłki w iście hrabiowskim stylu

  Catering dietetyczny w formie diety pudełkowej jest jedynym całodziennym zestawem zdrowych i dobrze zbilansowanych posiłków, dowożonych pod wskazany przez Klienta adres. Takim jest też catering dietetyczny u Hrabiego. Stworzony z myślą o wszystkich, którzy cierpią na “chroniczny brak czasu”, a pragną się zdrowo odżywiać.

  Zespół Hrabiego przygotowuje posiłki opracowane przez profesjonalnego dietetyka, tylko i wyłącznie ze świeżych produktów, nabywanych codziennie od wypróbowanych dostawców. Wszystkie posiłki są zatem pozbawione jakichkolwiek niewskazanych dla zdrowia składników takich jak: półprodukty, konserwanty, polepszacze czy sztuczne dodatki. Jadłospis cateringu u Hrabiego zawiera zawsze wyliczoną ilość kalorii oraz ograniczoną ilość cukru, soli i tłuszczu. Podsumowując, catering dietetyczny u Hrabiego, jest ”receptą” na dobrą formę i doskonałe samopoczucie.

  Czy catering dietetyczny musi być drogi - ile kosztuje dieta od Hrabiego?

  Poza dobroczynnym wpływem na zdrowie catering dietetyczny u Hrabiego cechuje się przystępnymi cenami. Koszt pakietów z całodziennym wyżywieniem zaczyna się bowiem już od 50 zł. Nie jest to wygórowany wydatek, w porównaniu do cen obowiązujących w niektórych barach czy restauracjach.

  Ponieważ nawet zestawy niezdrowych hamburgerów z frytkami oscylują w kwotach ponad 20 zł, gdzie wiadome jest, że ilość pożywienia w takim zestawie jest z reguły niewystarczająca. I często kończy się dokupieniem kolejnej kompozycji, która dopiero daje uczucie sytości. Zatem posiłek w postaci zapychaczy pokarmowych typu zestawy hamburgerów generuje najczęściej koszty na poziomie powyżej 40 zł. Innym przykładem dowodzącym, że zestawy całodziennych posiłków w postaci diety pudełkowej nie są drogie, jest koszt obiadu w barze. Gdzie za obiad składający się z jednego dania trzeba zapłacić około 30 zł-40 zł. I ostatnim dobitnie udowadniającym przystępność cen za posiłki u Hrabiego jest obiad dla dwóch osób ze średniej klasy restauracji, który wynosi już 150 zł do 200 zł.

  Podsumowując, w porównaniu do innych firm, zajmujących się zbiorowym żywieniem, ceny cateringu dietetycznego lansują się na względnie niskim poziomie.

  Dieta pudełkowa Gliwice - Co wyróżnia catering u Hrabiego?

  Jako firma cateringowa obsługujemy obecnie Klientów z kilkuset miejscowości i wciąż pracujemy nad zwiększeniem zasięgu działania. Nam, jako profesjonalistom przygotowującym racjonalne posiłki z pasji i miłości do zdrowego stylu życia, zależy, by docierać do wszystkich, którzy również pragną dobrze i zdrowo jeść. I to bez „potrzeby rujnowania portfela”.

  Drugim ważnym czynnikiem wyróżniającym nas na tle konkurencji jest wybór jednej z pięciu dostępnych diet. Opracowanych dla różnych potrzeb, stylu życia i stanu zdrowia naszych Klientów. Jedną z największych naszych zalet z punktu widzenia Klientów, jest z pewnością dowóz posiłków pod wskazany adres.

  Kolejnym atutem naszego cateringu jest niesamowicie prosty system składania zamówień. Wystarczy bowiem wejść na naszą stronę internetową i w panelu Klienta wybrać miejscowość, rodzaj diety i poziom kaloryczności. W każdym momencie można także dokonać zmiany w zamówieniu i ewentualnej rezygnacji z kontynuacji. Oczywiście w przypadku ewentualnej rezygnacji zwracamy fundusze za posiłki, z których nie będziesz korzystał. Zwrotu dokonujemy przy wykorzystaniu systemu przelewów online lub z użyciem aplikacji BLIK.

  Ostatnim powodem do naszej dumy, który wyróżnia nas na rynku, jest dążenie do jak największego wkładu do ochrony środowiska naturalnego. Czynimy to, stosując tylko i wyłącznie ekologiczne opakowania od toreb począwszy, poprzez opakowania na posiłki i kubki, na sztućcach skończywszy.

  Reasumując catering u Hrabiego łączy zdrowe odżywianie i niewygórowane ceny z wygodą i komfortem dostaw do drzwi oraz troską o dobry stan otaczającej przyrody.

  Rodzaje hrabiowskich diet w Gliwicach

  Jako jedna z najlepszych firm cateringowych wychodzimy naprzeciw różnym potrzebom naszych Klientów. Proponujemy bowiem do wyboru 5 rodzajów opracowanych przez dietetyka diet. Należą do nich:

  Standard Hrabiego - Jest to klasyczna dieta, opierająca się na tradycyjnych daniach przygotowanych w nowych wersjach, z uwzględnieniem wszelkich zasad zdrowego żywienia.

  Wege Hrabia -Dieta bezmięsna, w której nie stosuje się również produktów pochodzenia zwierzęcego. Oparta tylko i wyłącznie na produktach roślinnych, opracowana w sposób dostarczający wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.

  Low IG Hrabiego - Dieta Low IG została dostosowana do potrzeb i możliwości osób, borykających się z wysokim poziomem glukozy we krwi. Opracowana w sposób dający niski indeks glikemiczny, ale nie pozbawiająca osób zagrożonych cukrzycą i już chorych przyjemności kosztowania słodkiego smaku.

  Dieta Atlety - Stworzona i skomponowana w sposób umożliwiający dostarczanie zwiększonej ilości białka niezbędnego do budowy masy mięśniowej. Oparta w dużej mierze o mięso z kurczaka i ryż, które są wskazane przy uprawianiu sportów siłowych.

  Forma Hrabiego - Jest dietą, która posiada ograniczoną zawartość tłuszczów i zwiększoną zawartość białka. Idealna dla osób uprawiających sporty siłowe i wytrzymałościowe. Wspiera rzeźbę mięśni, redukcję wagi i wzmacnianie wytrzymałości.

  Dbając o rzetelną wiedzę, zespół Hrabiego do każdego posiłku załącza informację, w której podaje składniki posiłku, jego kaloryczność, poziom węglowodanów, tłuszczy, białka i innych składników odżywczych. Ponadto każda ulotka informacyjna dostarcza także wiedzy na temat ewentualnych czynników alergennych i sposobów podgrzewania posiłków.

  Catering dietetyczny Gliwic - Zdrowe nawyki żywieniowe z dietą Hrabiego

  Stosowanie naszej diety jest nie tylko racjonalną metodą odżywiania, ale także czynnikiem ułatwiającym pracę nad pozyskiwaniem zdrowych nawyków żywieniowych. Głównie z uwagi na fakt, że smaczne i urozmaicone posiłki, idealnie dobrane pod kątem zapotrzebowania energetycznego, znacznie ograniczają pokusę sięgnięcia po niezdrowe przekąski.

  Ponieważ zestawy posiłków tworzone są w przedziałach energetycznych 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, a nawet 300 kcal, każdy Klient ma możliwość doboru wariantu idealnie dopasowanego do jego potrzeb. Ponadto w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z indywidualnym zapotrzebowaniem energetycznym, radą i podpowiedzią służy nasz dietetyk. Pomoże on Państwu dobrać odpowiedni wariant, tak by uniknąć nadwyżek bądź niedoborów energetycznych.

  Ponadto, celem ułatwienia Państwu procesu całkowitej zmiany diety i nauki wyrabiania racjonalnych nawyków żywieniowych umożliwiamy Państwu wybór tych posiłków, które szczególnie Państwu smakują. Mamy bowiem świadomość, że sama zmiana nawyków żywieniowych nie należy do prostych i nie raz pokusy bywają silniejsze. Co więcej, kochając przyrodę, chcemy dokładać “swoją cegiełkę” do jej ochrony. Udostępniając Państwu wybór pokarmów, szczególnie cieszących się Państwa uznaniem, wierzymy, że ograniczamy produkcję odpadów w postaci wyrzucanych resztek posiłków. Ponieważ dania spożywane z apetytem znikają w całości.

  Dieta pudełkowa Gliwice - co nas wyróżnia

  Jako profesjonalny catering cechuje nas przede wszystkim dostosowanie metod pracy do potrzeb naszych Klientów. Umożliwiamy bowiem:

  • Wybór diety idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

  • Różnorodne posiłki, które nigdy się nie nudzą.

  • Wspieramy proces wyrabiania pożądanych nawyków żywieniowych.

  • Dostarczamy smaczne posiłki, które wspierają organizm.

  • Przyczyniamy się do dużej oszczędności Państwa czasu, zwalniając Państwa z konieczności przygotowywania posiłków i związanych z tym innych czynności.

  • Uwzględniamy w naszych dietach indywidualne potrzeby i przekonania.

  • Dowozimy prosto do drzwi zawsze smaczne posiłki, dbając także o zasobność Państwa portfeli przez proponowanie przystępnych cen.

  Reasumując, dostarczamy Państwu zdrowe, urozmaicone i smaczne posiłki w przekonaniu, że spełniają one Państwa oczekiwania. Ponieważ chcemy przekonać do swoich umiejętności kulinarnych również nowych Klientów, gorąco zachęcamy do wypróbowania naszej kuchni. Jesteśmy przekonani, że przez żołądek, trafimy do Państwa serc. I pozostaną już Państwo z nami na długo, a może nawet na zawsze.

  Sprawdź gdzie dowozimy

  Catering u Hrabiego obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy