Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Radom

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Poznaj pyszne i zdrowe diety Hrabiego

Polecamy

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Układasz swoje menu jak w restauracji

20 posiłków do wyboru każdego dnia

Program standardowy

Wybierz spośród diet przygotowanych przez dietetyków

Diety przygotowane przez dietetyków

13 profesjonalnych diet

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Program standardowy - 0

Zamów diety przygotowane przez naszych dietetyków

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Radom

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Radom

  Catering dietetyczny Radom – Posiłki w iście hrabiowskim stylu

  Catering dietetyczny cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Fakt ten nie dziwi, zwłaszcza że łączy on zdrowe odżywianie z brakiem konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków i komfortem dowozu bezpośrednio pod wskazany adres. Zalet cateringu dietetycznego jest oczywiście dużo więcej. Catering u Hrabiego stawia tylko i wyłącznie na wysoką jakość posiłków. Dania są codzienne przygotowywanie od podstaw, bez stosowania jakichkolwiek przetworzonych produktów, sztucznych dodatków, zbędnych kalorii, cukru czy nadmiaru soli.

  Ponadto każde menu ustalane jest przez profesjonalnego dietetyka z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb poszczególnych grup Klientów.

  Czy catering dietetyczny musi być drogi – ile kosztuje dieta od Hrabiego?

  Wbrew powszechnie panującej, błędnej opinii catering dietetyczny nie należy do drogich usług. Ponieważ analizując ceny obowiązujące w poszczególnych barach, restauracjach średniej klasy czy restauracjach i punktach oferujących posiłki typu fast food, okazuje się, iż zdrowe posiłki, dowożone bezpośrednio do domu są przystępne cenowo.

  Catering dietetyczny u Hrabiego proponuje dzienne zestawy posiłków w kwocie od 50 zł, gdzie dla przykładu obiad składający się z jednego dania w przeciętnym barze wiąże się z wydatkiem rzędu 30-40 zł. Doskonałym przykładem nie najtańszego żywienia jest też sieć restauracji ze złotymi łukami, dostępnej w każdym większym mieście. Średnia cena niewielkiego zestawu oscyluje bowiem w granicach od 22 zł wzwyż. Gdzie bezsprzecznie należy podkreślić, że pojedynczy zestaw nie jest w stanie dać poczucia sytości, zatem z reguły kończy się zakupem dwóch, dających łącznie koszt ponad 40 zł.

  Dla porównania posiłki wykupione u Hrabiego w kwocie od 50 zł stanowią przede wszystkim tylko i wyłącznie zdrową żywność, i pozwalają na całodzienne wyżywienie. Składają się bowiem z kilku posiłków, począwszy od śniadania, poprzez dwudaniowy obiad, podwieczorek na kolacji skończywszy.

  Reasumując, kwota 50 zł za całodzienne wyżywienie z dowozem do domu, bezsprzecznie nie jest kwotą wygórowaną, dostępną jedynie dla “zasobnych portfeli”.

  Dieta pudełkowa Radom – Co wyróżnia catering u Hrabiego?

  Pierwszym bardzo istotnym czynnikiem wyróżniającym nasz catering jest szeroki zakres dostaw, na którym dowozimy posiłki. Obsługujemy bowiem Klientów z kilkuset miejscowości i ciągle rozszerzamy zakres działania. Drugim aspektem, jaki nas wyróżnia, jest możliwość wyboru jednej spośród pięciu proponowanych diet, a nawet możliwość wyboru poszczególnych dań. Kolejnym czynnikiem, który bezsprzecznie nobilituje nas na tle branży cateringowej, są świeże, przygotowywane codziennie zestawy posiłków, które komponowane są zawsze ze starannie wyselekcjonowanych, dostarczanych każdego dnia produktów, pochodzących od wypróbowanych dostawców.

  Naszą ogromną zaletą jest też prosty system do składania zamówień. Wystarczy bowiem na naszej stronie internetowej wejść w panel Klienta, wybrać miejscowość, rodzaj diety i określić poziom kalorii. Ponadto umożliwiamy dokonywanie zmian pakietów zawsze i na każdym etapie realizacji zamówienia. Dodatkowo w razie ewentualnej rezygnacji z kontynuacji stosowania danej diety, zwracamy środki pieniężne za niewykorzystane posiłki. Zwrotu dokonujemy, przelewem online bądź z zastosowaniem aplikacji BLIK.

  Kolejnym aspektem wyróżniającym nas na tle innych cateringów, jest stosowanie ekologicznych opakowań, począwszy od toreb, a na pojemnikach z żywnością i sztućcach skończywszy.

  Podsumowując jako zespół profesjonalistów, dbamy o zdrowe odżywianie naszych Klientów przez codzienne dostarczanie świeżych posiłków w opakowaniach chroniących środowisko naturalne.

  Rodzaje hrabiowskich diet w Radomiu

  Biorąc pod uwagę różne style życia naszych Klientów, ich zróżnicowane potrzeby, a także czynniki chorobowe proponujemy 5 rodzajów diet, tak, by każdy mógł wybrać sposób odżywiania najlepiej dopasowany do formy życia, jaką prowadzi i stanu zdrowotnego.

  Standard Hrabiego - Standard Hrabiego jest dietą klasyczną w najlepszym tego słowa znaczeniu. Ponieważ klasyka pozwala przede wszystkim na komponowanie posiłków bez ograniczeń w produktach. Gwarantuje zatem niesamowicie urozmaicony sposób odżywiania i przygotowywanie tradycyjnych dań w zupełnie nowych odsłonach.

  Wege Hrabia - Dieta, w której zostało całkowicie wyeliminowane mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Opracowana w sposób, który restrykcyjnie przestrzega zasad diety wegetariańskiej, a jednocześnie dostarcza pełen pakiet niezbędnych składników pokarmowych.

  Low IG Hrabiego - Menu diety zostało opracowane z myślą o wszystkich osobach, które borykają się z wysokim poziomem cukru we krwi. Stworzona w sposób, który nie eliminuje możliwości spożywania słodkich posiłków, ale zachowująca niski indeks glikemiczny.

  Dieta Atlety - Jest dietą wysokobiałkową, która wspiera przyrost masy mięśniowej, pozyskiwany ćwiczeniami siłowymi i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Oparta w dużej mierze na składnikach zalecanych przy uprawianiu sportów siłowych i wytrzymałościowych, czyli na mięsie drobiowym i ryżu.

  Forma Hrabiego - Oparta na urozmaiconych posiłkach z ograniczoną ilością tłuszczy. Wspomaga wypracowanie kondycji i zwiększenia wytrzymałości organizmu na wzmożony wysiłek fizyczny. Wspiera też proces redukcji tkanki tłuszczowej.

  Niekwestionowaną zaletą jest bezsprzecznie fakt, iż do każdego posiłku załączamy dokładny opis stworzony przez profesjonalnego dietetyka. I dotyczący zawartości poszczególnych posiłków, ilości kalorii, poziomu węglowodanów, tłuszczy, białka i innych składników pokarmowych.

  Catering dietetyczny Radom – Zdrowe nawyki żywieniowe z dietą Hrabiego

  Stosowanie naszych diet w codziennym życiu cechuje się także olbrzymią zaletą, jaką jest konsekwentne wypracowywanie zdrowych nawyków żywieniowych. Wynika to przede wszystkim z faktu, że smaczne posiłki w dużo prostszy sposób pomagają zachować konsekwencję w dążeniu do celu. Ograniczają bowiem w dużym stopniu chęć sięgnięcia po niezdrowe przekąski. Ponadto z dietą Hrabiego istnieje możliwość doboru posiłków pod względem zapotrzebowania energetycznego. Ponieważ nasi Klienci mają do wyboru posiłki o poziomie kalorii wynoszącym: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, a nawet 3000 kcal. Mogą zatem idealnie dopasować poziom kalorii do trybu życia, zapobiegając w ten sposób niechcianym nadwyżkom bądź niedoborem energetycznym.

  Ponadto jako profesjonalny zespół, rozumiemy, że każdy Klient posiada odmienny gust kulinarny. W związku z tym dajemy możliwość zamawiania jedynie tych posiłków, które spełniają kulinarne oczekiwania smakowe. Tym samym mamy świadomość, że dając możliwość wyboru Klientom, podnosimy też ich świadomość ekologiczną, do której sami “dokładamy cegiełkę”. Ponieważ spożywane z apetytem posiłki, są zjadane w całości i znacznie ograniczają pozostawianie resztek, które poszerzyłyby ilość generowanych odpadów. W efekcie korzysta na tym także środowisko naturalne.

  Dieta pudełkowa Radom - co nas wyróżnia

  Proponowane przez nas diety pozwalają naszym Klientom na zdrowe odżywianie bez utraty cennego czasu na planowanie posiłków, robienie zakupów i ich przygotowywanie. Zatem każdy z naszych Klientów zyskuje podwójnie, korzystając z naszych usług. Dba przede wszystkim o swój organizm i oszczędza przy tym dużą ilość czasu, który może poświęcić na inne zajęcia.

  • Ponadto pośród najistotniejszych zalet naszego cateringu można wymienić:

  • Możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb i trybu życia.

  • Przemyślane zestawy posiłków, dostarczających pełen wachlarz smaków i bogato urozmaiconych.

  • Wsparcie w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

  • Bardzo dobrze zbilansowaną dietę “nierujnującą portfela”.

  • Szeroki wybór pośród różnych rodzajów diet.

  • Dowóz gotowych dań bezpośrednio do Klienta.

  • Dołączoną informację o składnikach żywieniowych i sposobie podgrzewania dań.

  • Stosowanie tylko i wyłącznie ekologicznych opakowań, toreb i sztućców.

  Mając na uwadze dążenie każdego do zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania zachęcamy do osobistej weryfikacji naszych propozycji. Jest to najlepsza metoda do przekonania się, że proponujemy “smaczne i zdrowe życie.”

  Sprawdź gdzie dowozimy

  Catering u Hrabiego obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy