Catering dietetyczny

Catering dietetyczny Łódź

Odkryj smak pasji i zaangażowania. U nas możesz też wymieniać posiłki pomiędzy wszystkimi dietami.

Zobacz diety

Poznaj pyszne i zdrowe diety Hrabiego

Polecamy

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Układasz swoje menu jak w restauracji

20 posiłków do wyboru każdego dnia

Program standardowy

Wybierz spośród diet przygotowanych przez dietetyków

Diety przygotowane przez dietetyków

13 profesjonalnych diet

Program z wyborem menu

Decyduj, które posiłki chcesz jeść i komponuj swoje codzienne menu

Zamiana rodzaju posiłku

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Ty decydujesz jakie posiłki zamawiasz

Nie chcesz śniadania, a zamiast kolacji chętnie zjesz drugi obiad? Mówisz i masz!

Wybierz wariant i kaloryczność

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

25 posiłków do wyboru każdego dnia!

Możesz wybrać od 3 do 6 posiłków spośród 25 dań. Zupełnie jak w restauracji.

Zamów dietę z Wyborem Menu
wybór menu z naszym cateringiem

Program standardowy - 0

Zamów diety przygotowane przez naszych dietetyków

Cennik naszych diet pudełkowych

Wariant

Kaloryczność

Okres zamówienia

10 dni

  Brak ceny

  Zamów dietę

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Łódź

  Zadzwoń+48 42 715-80-85
  Napisz wiadomość[email protected]

  Najlepsza dieta pudełkowa 
w Twoim mieście - Łódź

  Catering dietetyczny Łódź – Posiłki w iście hrabiowskim stylu

  Zdrowy styl życia, którego podstawą jest prawidłowe odżywianie, nie musi oznaczać spożywania posiłków zdrowych, ale niekoniecznie smacznych i zjadanych z apetytem. Nie musi też wiązać się z codziennym wyliczaniem ilości kalorii, zakupami i długimi przygotowywaniami posiłków. Ponieważ z myślą o wszystkich ceniących zdrowe i jednocześnie smaczne, doskonale zbilansowane i urozmaicone dania o zrównoważonej ilości kalorii powstał catering dietetyczny u Hrabiego.

  Jako zespół wysoce odpowiedzialnych profesjonalistów wszystkie posiłki przygotowujemy od podstaw. Bez stosowania półproduktów i obecności jakichkolwiek konserwantów, barwników czy cukrów. Począwszy od codziennego zaopatrzenia w świeże produkty od wypróbowanych dostawców po codzienne przygotowywanie posiłków i kończąc na dowozie posiłków bezpośrednio do Klienta.

  Stworzyliśmy catering dietetyczny u Hrabiego z pasji do racjonalnego sposobu odżywiania i miłości do zdrowego stylu życia. Gotowi nieść pomoc w postaci diety pudełkowej wszystkim pragnącym zdrowego i smacznego stylu odżywiania, zapracowanym i dbającym o dobrą formę fizyczną.

  Czy catering dietetyczny musi być drogi – ile kosztuje dieta od Hrabiego?

  Jednym z ważniejszych argumentów utwierdzającym w słuszności podjęcia decyzji o korzystaniu z naszej diety pudełkowej są przystępne ceny. Ponieważ w stosunku do cen obowiązujących w restauracjach i barach nasz cennik okazuje się niewygórowany. Potwierdzeniem jest wynik zestawień cenowych obowiązujących w restauracjach i barach. Dla przykładu w jednej z najbardziej znanych restauracji oferującej żywność typu fast food zakup pojedynczego zestawu oscyluje w granicach od 22 zł i często nie jest wystarczającym do uzyskania poczucia sytości, co z reguły kończy się dokupieniem kolejnego zestawu w tej samej cenie. Zatem ogólna cena posiłku wynosi ponad 40 zł. Z kolei obiad oparty na drugim daniu w barze wiąże się z kosztem rzędu 30-40 zł. Natomiast dwudaniowy obiad z deserem dla dwóch osób w restauracji średniej klasy wiąże się już z wydatkiem rzędu 150 zł do 200 zł. W związku z tym koszt w wysokości od 50 zł za zbilansowane posiłki na cały dzień, przygotowywane ze świeżych produktów i pozbawione szkodliwych dla zdrowia elementów są bezsprzecznie kosztem na przystępnym poziomie cenowym.

  Dieta pudełkowa Łódź - Co wyróżnia catering u Hrabiego?

  Jednym z poważniejszych elementów, wyróżniającym catering u Hrabiego jest to, że dowozimy posiłki do Klientów z kilkuset miejscowości i ciągle rozwijamy zasięg działania. Kolejnym czynnikiem wyróżniającym nasz catering jest szeroki wachlarz wyboru spośród różnych diet i konkretnych produktów. I najważniejszym argumentem wyróżniającym nas na tle innych firm cateringowych jest codzienne przygotowywanie wysokiej jakości świeżych posiłków bez udziału półprzetworzonych produktów. Do naszych zalet należy także prosty system rezerwowania posiłków, który umożliwia bezproblemowe naniesienie zmian w składanym zamówieniu i ewentualną rezygnację z wybranego pakietu wraz ze zwrotem uregulowanej należności. Zwrot wpłaconych środków jest w takiej sytuacji przelewany z użyciem systemu płatności BLIK lub przelewu online. Ponadto jako firma szanujemy środowisko naturalne, stosując tylko i wyłącznie ekologiczne opakowania.

  Rodzaje hrabiowskich diet w Łodzi

  Jako profesjonalny catering proponujemy różne rodzaje diet, tak by każdy mógł wybrać najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb. Do wyboru oferujemy pięć zestawów:

  Standard Hrabiego – który jest dietą konwencjonalną w najlepszym wydaniu, oferującą dania klasyczne w nowych, smakowitych odsłonach.

  Wege Hrabia – stworzona z myślą o Klientach, którzy stanowczo wykluczają możliwość spożywania mięsa oraz produktów pochodzenia zwierzęcego. Odpowiednio zbilansowana, by dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych, zwłaszcza białka pochodzenia roślinnego. Restrykcyjnie przestrzegająca zasad stosowanych przez wegan i zapewniająca jednocześnie wszystkie niezbędne składniki pokarmowe.

  Low IG Hrabiego – stworzona z myślą o osobach, które borykają się z przekraczającym normę poziomem stężenia glukozy we krwi. Opracowana w sposób gwarantujący utrzymanie niskiego poziomu glukozy bez konieczności całkowitej rezygnacji z rozkoszowania się smakiem słodkości.

  Dieta Atlety – wysokobiałkowa opracowana dla osób ciężko pracujących nad rzeźbą sylwetki. Gwarantująca zbilansowaną ilość składników odżywczych, wspomagająca spalanie tłuszczy i wspierająca przyrost masy mięśniowej.

  Forma Hrabiego – dieta przeznaczona dla osób intensywnie uprawiających sport. Wspierająca dążenia do uzyskania doskonałej kondycji i ogólnej formy fizycznej. Dopasowana pod kątem kaloryczności do prowadzonego stylu życia.

  Należy podkreślić, że każdy z posiłków został opracowany przez profesjonalnego dietetyka z szerokim doświadczeniem zawodowym. Z uwzględnieniem indywidualnych wymagań, dostosowanych do trybu życia. Wszystkie posiłki w danej diecie posiadają rzetelny opis, informujący o składzie, poziomie kaloryczności, zawartości poszczególnych składników odżywczych i potencjalnych alergenów. Do każdego zestawu dołączamy też zawsze informację o sposobach podgrzania posiłków.

  Catering dietetyczny Łódź – Zdrowe nawyki żywieniowe z dietą Hrabiego

  W każdej diecie najważniejsza jest konsekwencja w postępowaniu. Z dietą Hrabiego wytrwanie w postanowieniu zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe jest dużo łatwiejsze. Smaczne, zbilansowane i dopasowane kalorycznie urozmaicone posiłki w dużym stopniu redukują chęć sięgnięcia po niezdrowe przekąski, a zdrowy styl odżywiania z każdym posiłkiem staje się dobrym nawykiem. Ponadto spożywane z apetytem dania, konsumowane ze smakiem do końca i dostarczane w ekologicznych opakowaniach przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Ponieważ niepozostawianie resztek posiłków, generuje mniejszą ilość odpadów, a przyjazne środowisku opakowania z powodzeniem nadają się do recyklingu.

  Reasumując, z wysokiej jakości cateringiem u Hrabiego zyskujesz kilkukrotnie. Otrzymujesz zdrowe i smaczne posiłki, które stanowią podstawę zdrowego stylu życia i zyskujesz świadomość, iż masz swój wkład w ochronę środowiska naturalnego.

  Dieta pudełkowa Łódź – co Nas wyróżnia

  Jako ciesząca się coraz większym uznaniem firma cateringowa szczycimy się możliwością przygotowywania posiłków dla wszystkich “cierpiących na chroniczny brak czasu”. Doskonale zdajemy sobie sprawę z niesamowicie szybkiego tempa życia wypełnionego pracą zawodową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadziliśmy rozwiązania, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Wszystkim naszym Klientom umożliwiamy bowiem:

  • indywidualne dopasowanie diety do potrzeb ustalanych z dietetykiem,

  • urozmaicone posiłki,

  • idealny stosunek cen pakietów do jakości posiłków,

  • olbrzymią oszczędność czasu zaoszczędzonego na braku konieczności planowania menu, robienia zakupów i przygotowania posiłków.

  • Szeroki wybór poziomów kalorycznych spośród zestawów liczących 1200, 1500, 1800, 2500, a nawet 300 kalorii.

  Diety dopasowane dla wegan i osób zagrożonych cukrzycą.

  Dowóz estetycznie zapakowanych posiłków pod wskazany przez Klienta adres.

  Podsumowując , dieta pudełkowa bezsprzecznie ułatwia zmianę stylu życia na zdrowy, nie “rujnując przy tym portfeli Klientów”. Gwarantuje zawsze smaczne, wysokiej jakości posiłki dostarczane bezpośrednio do drzwi. Krótko mówiąc, catering u Hrabiego jest złotym środkiem do osiągnięcia wymarzonego wyglądu i doskonałego zdrowia. Wedle starego powiedzenia “jesteś tym, co jesz”. Stanowi także element wspierający w nauce i przyswojeniu zdrowych nawyków żywieniowych.

  Ponieważ najlepszą formą weryfikacji jest własne doświadczenie, warto przekonać się o tym osobiście. Zachęcamy zatem do kontaktu i wypróbowania naszych propozycji. Jesteśmy też głęboko przekonani, że po wypróbowaniu naszej kuchni zostaniecie z nami na długo, a może nawet na zawsze.

  Dla naszego zespołu najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego każdy stały Klient jest dla nas najcenniejszą nagrodą, potwierdzającą, że nasz trud ma sens.

  Sprawdź gdzie dowozimy

  Catering u Hrabiego obsługuje większość miast w Polsce. Użyj wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić czy dostarczamy posiłki także do Ciebie.

  gdzie dowozimy